یا مهدی ادرکنی
آرشیو
چهارشنبه 23 شهریور‌ماه سال 1384
چرا شیعیان کافی هستند؟

 

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباعبدالله

السلام علیک یا اباالفضل العباس

السلام علیک یا اباصالح المهدی

 

چرا شیعیان کافی هستند؟

بـعـضــی ممکـن اسـت بپـرسنـد: شمـا می‌گویید شیعیان اگر چنین حرکتی به سوی خـدا و امـام زمـان علیه السلام  کـنند، ظهور فرا می‌رسد؛ در حالی که ظهور آن حضرت برای همه‌ی مردم کره‌ی زمین است و باید همه‌ی مردم دنیا متوجه آن حضرت شوند؟!

پاسخ می‌دهیم: بیدار کردن مردم کره‌ی زمین به دست ما شیعیان است، آنان اگر با امکانات امروز جهان، که همه‌ی دنیا به هم پـیـوسته شده، این آب حیات، یعنی امام زمان ارواحنا فداه  را به مردم دنیا معرفی کنند، جهـان با سرعتی باور نکردنی تشنه امام زمان علیه السلام  می‌شود و زمینه ظهور با سرعت حیرت انگیزی، ایجاد و در مدت کوتاهی، خداوند اذن فرج به آن حضرت می‌دهد.

 

انتشار علم از قم به سراسر جهان

در حدیثی که ما ترجمه آن را در پشت جلد این شماره از مجله و در مدح حرکت الهی مرحوم آیت اللّه العظمی حائری یزدی| آورده‌ایم، می‌خوانیم که: در آخرالزمان علم از نجف همچون ماری که در سوراخ خود می‌خزد و پنهان می‌شود، پنهان و در شهری که قم نام دارد آشکار می‌شود و علوم اهل بیت قدس سره الشریف  و سخنان وحی و قرآن از این شهر به شرق و غرب عالم منتشر می‌شود و خداوند به وسیله‌ی اهل قم- یعنی دانشمندان و محققین شیعه- حقایق را به مردم جهان می‌رساند و بر آنان اتمام حجت می‌کند و سپس حضرت قائم علیه السلام  ظهور می‌فرماید.

 

حجت بر ما شیعیان تمام است

اینـک حجت بر شیعیان ایران خصوصاً روحــانـیــون و ســربــازان حضـرت ولـی عصر ارواحنا فداه  تمام است، و آنان باید تحقق بخش این نهضت و حرکت جهانی باشند و دنیا را با وسائل ارتباط جهانی مانند اینترنت و امثال آن، با امام زمان علیه السلام  آشنا کنند.

اینک آیا به پا می‌خیزیم و افتخار یاری امام زمان علیه السلام  را نصیب خود می‌کنیم؟!

امید است که چنین باشد و حرکت‌های اجتماعی در محبت و یاری امام زمان علیه السلام  ما را فرا گیرد و عطر خوش توجه به امام عصر ارواحنا فداه ، زمستان غربت و بی توجهی به آن حضرت را پایان دهد. ان‌شاءالله.

‌والسلام.

مدیر مسئول(2)

 

 

[1- ] سوره نور، آیه 31

[2- ] برگرفته از مجله خورشید مکه، شماره 33،www.khorshidemakkeh.com

 

التماس دعا، یا مهدی

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 141120


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها