یا مهدی ادرکنی
آرشیو
چهارشنبه 19 مرداد‌ماه سال 1384
چه کسی غایب است؟

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا علی النقی الهادی – علیه السلام –

السلام علیک یا اباصالح المهدی

سلام، شهادت دهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، امام هادی علیه السلام را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان و دوستداران و عاشقان آن حضرت و خاندان عصمت و طهارت تسلیت می گویم.

بعضی مواقع، برخی چیزها هستند که واقعا باعث می شه آدم از خواب غفلت بیدار بشه، توی فیلم مارمولک یک حرف قشنگی زد و آن هم این بود که: راه های رسیدن به خدا زیاده، به اندازه ی هر آدمی راه رسیدن به خدا وجود داره، هر آدمی از یک راهی به خدا می رسه.

روایت زیر را از مجله ی خورشید مکه نقل می کنم، نویسنده ی این متن آقای محمد حسن گنجی فرد – دامت برکاته- می باشد:

چه کسی غایب است؟

...مهمترین چیزی که انسان را از نزدیک شدن به این معادن دور می کند، وجود صفات رذیله و لشکرهای جهل در روح انسان است که موجب بی وفایی ودور شدن انسان از امام زمانش میشود. در این میان خداوند الگویی بسیار با عظمت برای انسان تا روز قیامت قرار داده تا درس وفاداری و خوار نمودن نفس و جوانمردی و ایثار را بیاموزد و آن الگو وجود مقدس حضرت اباالفضل العباس -علیه السلام- است یکی از اولیاء خدا می فرمود من با توجه به این حقیقت  متوسل به ساحت مقدس آقا امام زمان شدم و از ایشان  تقاضا کردم همانگونه که حضرت عباس در کنار امام زمانش بودند، من هم همیشه در کنار شما باشم.                                                    

در عالم مکاشفه دیدم حضرت ولی عصر در مکانی مثل وسط دنیا ایستاده اند و برتمام عالم و حالات همه مردم، احاطه و تسلط کامل دارند، به همان سادگی که انسان به انگشتری که در دست دارد، احاطه ی کامل دارد.                                             

در آن حال قطب عالم امکان برایم روشن شد، ایشان بر تمام مردم و اعمالشان نظارت داشتند و من خودم را کنار آن حضرت دیدم که ایستاده ام، دست به دامن ایشان شدم و خواهش کردم که همیشه در کنارشان باشم و به هیچ عنوان از من جدا نشوند.                                                    

حضرت در مقابل این تقاضای من فرمودند: من همیشه در این مکان (مرکز فرماندهی عالم) ایستاده ام ، این شماها هستید که با انجام هر عملی که از شما نمی پسندیم، یک قدم از ما دور می شوید. بعد از فرمایش آن حضرت، من نگاهی به اطراف آن مکان کردم، دیدم مردم دنیا هر کدام سرشان به کار خودشان گرم است، فردی را دیدم که، پشت به حضرت مشغول خاک بازی بود. دیگری به صورتی دیگر سرگرم کار خودش بود و همین طور یک، یک افراد هر کدام به طریقی آن چنان سر گرم بودند که اصلا متوجه حضور آن حضرت در آن جا نبودند. خلاصه هیچکدام به آن حضرت توجهی نداشتند و انگار نه انگار که قلب عالم امکان آن جا هستند و به آن ها نگاه می کنند.                                         

از حالت مکاشفه به خود آمدم، یقین کردم که امام زمان از ما دور نیستند و از اعمال ما غافل نمی شوند. در واقع باید گفت که ایشان از ما غایب نیستند بلکه ما از ایشان دور و حاضر نشده ایم در کلاس فراگیری صفات حمیده که امام عصر –علیه السلام- آن را تدریس می فرمایند شرکت  کنیم و مانند حضرت اباالفضل العباس –علیه السلام- صد در صد به آن حضرت با وفا باشیم. 

 

تا به حال به عدد 59 فکر کرده اید؟ 59 ابجد نام مقدس مهدی می باشد. به نکته ی زیر که من خودم به لطف خدا و امام زمان کشفش کردم توجه کنید:

 

59     ===>ابجد نام مقدس مهدی – علیه السلام-

9+5= 14  ===> چهارده به شمار معصومین علیهم السلام

4+1=5  ===> عدد مقدس پنج به شمار پنج تن آل عبا علیهم السلام

 

ببینم می خواهید از فردا 59 صلوات به نیت ابجد نام مقدس آقا امام زمان علیه السلام بفرستیم؟ برای سلامتی و ظهور و وجود مبارک ایشان.

 

 

التماس دعا، یا مهدی


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 141120


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها