یا مهدی ادرکنی
آرشیو
سه‌شنبه 25 مرداد‌ماه سال 1384
ولادت حضرت علی اصغر مبارک باد

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباعبدالله

السلام علیک یا اباالفضل العباس

السلام علیک یا علی بن الحسین

السلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان

مولای من سلام، ولادت عموی گرامیتان، غنچه ی باغ حسین علیه السلام، نوگل رباب را خدمت پدر گرامیشان امام حسین علیه السلام و مادر بزرگوارشان ربابه سلام الله علیها و خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام و شما مولای مهربانم تبریک می گویم.

سلام دوستان، من این عید فرخنده، ولادت حضرت علی اصغر علیه السلام را به همه ی شما تبریک می گویم.

تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان با امام زمان علیه السلام ارتباط برقرار کرد؟ البته به غیر از دعا و قرآن و نماز و... منعریضه نوشتن و نامه نوشتن را هم تجربه کرده ام، واقعا محشره باور کنید اگر با امام زمان رابطه ی صمیمانه و مداوم داشته باشیم مولایماان هیچ گاه ما را تنها نمی گذارند، چند وقت پیش در مجله ی خورشید مکه مطلبی ا خواندم که درددل یکی از خوانندگان بود، با این عنوان که: اگر بیافتم اولین نفری که دستم را می گیره تویی. من به صحت این مطلب اعتقاد دارم چون اگر بیافتم اولین نفری که دستم را می گیرد مولایم مهدی است.

خورشید مکه در جواب سوال فردی که از ایشان می پرسند: در دوران غیبت چگونه می شود مشکلاتمان را به امام زمان علیه السلام بگوییم؟ می فرمایند: کافی است رو به قبله بایستید و به آن حضرت عرض سلام و ادب کنید و حوائج خود را آهسته و زیر لب بیان کنید و آنچه وظیفه شرعی و عقلی شما در رابطه با بر آورده شدن آن حوائج است انجام دهید و بقیه کار را که از توان شما خارج است، به خدا و امام زمان علیه السلام واگذار کنید که اگر مصلحت باشد، حاجت شما داده می شود، البته بعضی حوتئج با تأ خیر و پس از مدتی داده می شود و باید صبور بود و بعضی حوائج نیز اصلا به مصلحت انسان نیست و بر آورده نمی شود، اما در هر حال دعا کردن و حوائج را از خدای تبارک و تعالی خواستن و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام کردن، بسیار مطلوب است؛ همچنان که فرزند باید همه ی حوائج خود را بع والدینش بگوید و چشمش به دست دیگران نباشد.

من یک چیزی در مورد حوائجی که برآورده نمی شوند بگویم و آن اینست که به نظر من هیچ حاجتی نیست که خدا آن را یه انسان ندهد و اکگر حاجتی در این دنیا به انسان داده نشود خداوند آنقدر در آن دنیا به او عنایت می کند که شخص آرزو می کرد ایکاش هیچ یک از حاجاتش در این دنیا برآورده نمی شد. فکر می کنم این در روایات هم باشد چون من این را شنیده ام.

التماس دعا، یا مهدی


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 141120


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها